spalio
02

Prasideda projektų įgyvendinimas pagal priemonę „Naujos galimybės“

Šiandien, spalio 2 d., pasirašyta pirmoji sutartis pagal naujojo 2014–2020 m finansavimo laikotarpio priemonę „Naujos galimybės“. Dvišalę sutartį pasirašė VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurie ir įgyvendins projektą „Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto skatinimo iniciatyvos“.
Rūmų įgyvendiname projekte dalyvaus 32 įmonės –  UAB Vilniaus stiklo studija, UAB „Novalda“, ,UAB „Linoteka“ ir kitos įmonės atstovaujančios stiklo ir tekstilės verslo sritims. Investuojant 379 tūkst. Eur Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, planuojama suorganizuoti 9 verslo misijas, dalyvavimą 7 tarptautinėse parodose bei 2 mugėse.
Pagal priemonės „Naujos galimybės“ pirmąjį kvietimą įmonių grupės dalyvaus parodose didžiuosiuose Vokietijos miestuose, Prancūzijoje.
Pasak Rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadovės Angelijos Zokaitienės, surinkti įmones dalyvauti prie vieno bendro stendo nebuvo sudėtinga.
„Esame prieš tai bendradarbiavę su įmonėmis dalyvaujant parodose, todėl, sužinojusios apie galimybę dalyvauti, į prekybos rūmus įmonės kreipėsi pačios“, - sako p. Angelija.
Priemonės „Naujos galimybės“ tikslas – paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai. Remiama veikla – grupinis mažų ir vidutinių įmonių ir jų produkcijos pristatymas užsienyje ir Lietuvoje vykstančiose tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijose.
Galimi pareiškėjai pagal priemonę „Naujos galimybės“ yra verslo asociacijos, Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, klasterio koordinatorius, viešoji įstaiga Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra, viešoji įstaiga „Versli Lietuva“.
 


Komunikacijos skyrius

(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.