liepos
08

Pratęstas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“

Informuojame, kad dėl Duomenų mainų svetainės (DMS) veiklos sutrikimų daliai pareiškėjų negalėjus laiku pateikti paraiškų pagal priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ antrąjį kvietimą, jo terminas pratęsiamas parai. Paraiškas pateikti galima iki trečiadienio, liepos 8 d., 24 val.
 
Kvietimas teikti paraiškas turėjo baigtis liepos 7 d. 24 val., tačiau pareiškėjai informavo, kad susiduria su problemomis norėdami pateikti dokumentus. Lietuvos verslo paramos agentūra susisiekė su atsakinga už DMS palaikymą ir priežiūrą institucija, kuri pašalino DMS veiklos sutrikimus. Atsižvelgdama į šią situaciją ir norėdama užtikrinti galimybę pateikti paraiškas visiems to siekiantiems pareiškėjams, LVPA vienai dienai pratęsia paraiškų priėmimą pagal priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ Nr. 2 kvietimą.
 
Priemonės tikslas – paskatinti pramonės labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų joms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas ir taip užtikrintų jų investicijų į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimą tikslingumą, efektyvumą bei naudą, sudarytų sąlygas įmonių darbo našumo augimui, taip pat paskatintų MVĮ pokyčius ir darbo našumo didinimą, diegiant pramonės įmonių procesų skaitmeninimo technologijas gamybos procesuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.