vasario
23

Priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad š. m. vasario 22 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“.

Šia priemone siekiama užtikrinti ekonominiu požiūriu veiksmingą ir tvarų elektros energetikos sistemos funkcionavimą su aukšta tiekimo kokybe, saugumu ir sauga, minimaliais elektros energijos skirstymo nuostoliais.

Priemonės investicijomis gali pasinaudoti juridiniai asmenys, nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdantys skirstomuosius tinklus, esančius jų veiklos licencijoje nurodytoje teritorijoje, teisės aktų nustatyta tvarka užtikrinantys skirstomųjų tinklų eksploatavimą, plėtrą ir techninę priežiūrą, atsakingi už tai, kad būtų užtikrintas ilgalaikis sistemos pajėgumas pagrįstiems elektros energijos skirstymo poreikiams tenkinti, ir turintys atitinkamą veiklos licenciją.

Projektų vykdytojams bus finansuojamas transformatorių pastočių ir skirstyklų atnaujinimas, diegiant pažangiojo tinklo elementus, elektros skirstomųjų tinklų skirstomųjų punktų, transformatorinių ir elektros linijų atnaujinimas, diegiant pažangiojo tinklo elementus. Didžiausia galima vieno projekto finansavimo suma – 8 000 000 Eur, maksimalus finansavimo intensyvumas – 50 proc.

Paraiškos turi būti pateiktos iki 2016 m. balandžio 22 d., daugiau informacijos apie priemonę galima rasti čia - https://lvpa.lt/lt/paraiskos/kvietimas-teikti-paraiskas-pagal-priemone-elektros-skirstomuju-tinklu-modernizavimas-ir-pletra-162
 

LVPA Komunikacijos skyrius
Tel.: (8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.