balandžio
27

Priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimui pasibaigus

Praėjusią savaitę pasibaigė Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas, pagal šią priemonę  sulauktos 55 paraiškos gauti 1,85 mln. eurų finansavimą.
Pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“ yra remiamos mažųjų ir vidutinių įmonių, norinčių eksportuoti, gaminių ir paslaugų sertifikavimo išlaidos, tarp jų ir sertifikuojamo gaminio transportavimo ir eksperto iš užsienio atvykimo išlaidos. Pagal šią priemonę finansuojama iki 50 proc. sertifikatų įsigijimo išlaidų.
Didžiausia paraiškoje prašoma finansavimo suma – 98,21 tūkst. eurų, mažiausia – 2,09 tūkst. eurų. Planuojama sertifikuoti įvairius įrenginius, biotechnologijų, higienos ir valymo, statybos produktus, kosmetikos, spaudos, tekstilės gaminius. Taip pat yra keletas įmonių, norinčių sertifikuoti el. parašą ir el. spaudą, el. parašo kūrimo įrangą. Paramos prašoma net sklandytuvui sertifikuoti.
Paraiškas pateikusios įmonės planuoja produkciją eksportuoti į Europą, JAV, Japoniją, Kiniją, Indoneziją, Malaiziją, Pietų Korėją, Tailandą, NVS šalis.
Paraiškas pagal šį kvietimą gauti ES investicijas buvo galima teikti iki balandžio 21 d. Šiuo kvietimu planuojama investuoti 600 tūkst. eurų, o per 2014–2020 m. laikotarpį numatyta investuoti 1,5 mln. eurų ES investicijų.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.