kovo
05

Pristatyti priemonė „Naujos galimybės LT“ ir reikalavimai pareiškėjams

Dar vasario 28 d. LVPA paskelbė “Naujos galimybės LT” kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti. Priemonės tikslas - paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ) didinti savo produkcijos eksportą, kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų plėtrai. Teikiantys paraiškas varžysis dėl 5 mln. dydžio fondo, o vienam projektui galės būti skirta nuo 100 tūkst. iki 300 tūkst. eurų investicija.

Mokymuose LVPA Verslo skatinimo projektų skyriaus programos vadovė Agnė Peteraitienė pristatė naująją priemonę, pasakojo apie paraiškos pildymo subtilybes, LVPA Projektų ekspertų grupės vyresnioji ekspertė Rasa Mockutė išdėstė valstybės pagalbos reikalavimus. Mokymų metu buvo pateikti atsakymai į dvi dešimtis žiūrovų klausimų.

Primename, kad LVPA paraiškų laukia iki š.m. kovo 22 d. 

Pateikiame nuorodas į mokymų medžiagą:

Vaizdo įrašas: Youtube (geresnė kokybė), Facebook

Pranešimų skaidrės ir klausimai-atsakymai – spausti čia

Garso įrašas – SoundCloud


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.