liepos
19

Pristatyti reikalavimai priemonės „Expo sertifikatas LT“ projektų vykdymui

Vakar 19 įmonių, kurioms skirtas finansavimas pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“, pristatyti reikalavimai projektų vykdymui.

Apie tai papasakojo Inovacijų agentūros Verslo skatinimo projektų skyriaus programos vadovė  Rimantė Laurinavičiūtė. Kadangi jau pats priemonės pavadinimas sako, kad pagal ją finansuojamas produkcijos sertifikavimas siekiant ją eksportuoti užsienį, Inovacijų agentūros Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Jolita Mažeikienė pristatė kilmės šalies ženklą „Co-created Lithuania“, kuris nemokamai siūlomas visoms savo paslaugas ar gaminius eksportuojančioms ar ketinančioms eksportuoti įmonėms.

Primename, kad iš viso Inovacijų agentūra įvertino 48 gautas paraiškas ir iš jų atrinko 19, kurioms skirtas 804 tūkst. eurų finansavimas. Projektų įgyvendinimo metu planuojama sertifikuoti skirtingus 156 paties pareiškėjo pagamintus produktus. Tarp sertifikuoti planuojamų produktų – saulės moduliai, transporto valdymo sprendimų prietaisai ir įrenginiai, sveikatos priežiūrai skirti sprendimai, maisto papildai, trąšos, langai, durys  ir kt.

Pranešimų skaidres rasite čia.

Pranešimų vaizdo įrašą – čia, o garso įrašą – čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.