sausio
12

„SmartInvest LT+“ - investicijos į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą

Šią savaitę VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „SmartInvest LT+“ konkursas projektų finansavimui gauti.

Pagal priemonę „SmartInvest LT+“ iš Europos Sąjungos (ES) investicinių fondų lėšų bus paskirstyta 10 mln. eurų. ES investicijos bus paskirstytos užsienio investuotojams, vykdantiems mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklą, kuriantiems ar plečiantiems įmonės šios srities infrastuktūrą, diegiantiems inovacijas. Taip pat įgyvendinantieji projektą turės ne mažiau kaip 20 proc. sukuriamų naujų darbo vietų skirti tyrėjų darbo vietoms ir išlaikyti jas ne mažiau kaip 5 metus.

Daugiau galimybių gauti finansavimą turi tie projektai, kurie įgyvendinimo metu ir trejus metus po projekto veiklų įgyvendinimo pabaigos planuoja pritraukti daugiau privačių investicijų į mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų sritį pagal sumaniosios specializacijos kryptis. Dėl finansavimo konkuruoja tik tai pačiai sumaniosios specializacijos krypčiai priskiriami projektai.

Pagal priemonę „SmartInvest Lt+“ bus finansuojamos išlaidos, kurios apima mokslinių tyrimų įrangą, mokslinių tyrimų veiklų vykdymą, personalo išlaikymą, reikalingų medžiagų, patentų ir licencijų įsigijimą.

Iš viso pagal priemonę „SmartInvest Lt+“ Ūkio ministerija iki 2020 m. paskirstys 28,96 mln. eurų ES investicijų.


Komunikacijos skyrius:
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.