vasario
18

Stabdomas priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad dėl dokumentuose keičiamų pareiškėjams bei projektų vykdytojams taikomų reikalavimų yra stabdomas priemonės Nr. 04.3.2.-LVPA-K-102 „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas teikti paraiškas. 

Atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. spalio 18 d. įsakymu Nr. 1K-316 patvirtintų „Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių“ 80-82 punktais, Lietuvos Respublikos energetikos ministerija ir viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra nustatyta tvarka paskelbs pakeistus kvietimo dokumentus ir nustatys kitą galutinį paraiškų teikimo terminą, kuris nebus trumpesnis kaip 30 dienų nuo atnaujinto kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos. Vykdant projektų konkursą, visas terminas nuo kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo sustabdymo dienos ir nuo atnaujinto kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo teikti paraiškas paskutinės dienos bus ne trumpesnis kaip 60 dienų.

Kviečiame stebėti informaciją apie šią priemonę ir jos kvietimą čia - https://lvpa.lt/lt/energetikos-priemones
 
LVPA Komunikacijos skyrius
Tel.: (8 5) 268 7411
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.