lapkričio
04

Svarbi informacija dėl duomenų mainų svetainės naudojimo

Informuojame, kad Europos Sąjungos investicijų projektų vykdytojai jau gali naudoti ir teikti duomenis per duomenų mainų svetainę (DMS).

Primename, kad projekto vykdytojas, sudaręs projekto sutartį, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai (toliau - LVPA) per 7 dienas turi pateikti užpildytą naudotojo duomenų formą. 
 
Atkreipiame dėmesį, kad per DMS privalu teikti projekto įgyvendinimui aktualius dokumentus: mokėjimo prašymų grafiką, mokėjimo prašymus, pirkimų planą ir kt. 

Naudojimo DMS tvarka yra nustatyta Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių, patvirtintų 2014 m. spalio 8 d. Lietuvos Respublikos finansų ministro įsakymo Nr. 1K-316 1 priede „Duomenų teikimo per Iš Europos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę tvarkos aprašas“.

Detalią prisijungimo prie DMS eigą galima rasti čia.
 
Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.