gruodžio
15

Technologinių ekoinovacijų rezultatas - ekologiškesnė buitinė chemija, plastikas, pakuotės

Pastaruoju metu LVPA buvo pasirašytos dar trys priemonės „Eco inovacijos LT+“ sutartys. Pasirašius sutartis pradedami įgyvendinti projektai, kurių pagrindinis tikslas  - įmonėms diegtis technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Viena iš šių trijų, pasirašiusių sutartis, įmonių, - UAB „Caris“, kurios  pagrindinė veikla – aukštos kokybės etikečių ir kartoninių pakuočių  gamyba.  Įmonė įgyvendins projektą „Kompleksinis etikečių spaudos technologinio proceso pakeitimas paremtas inovatyviais ir išteklius tausojančiais sprendimais“ .

Projekto metu bus pakeista spaudos technologija įmonėje, t.y. nuo šiuo metu naudojamos ofsetinės spaudos bus pereita prie skaitmeninės, pakeičiant spaudos ir pospaudimininių darbų technologinius procesus, patobulinant ir atnaujinant spaudos produktus ir taip sumažinant gamyboje susidarančių pavojingų ir nepavojingų atliekų kiekį, taupant gamtos išteklius, mažinant aplinkos taršą, didinant įmonės konkurencingumą bei darbo našumą.

UAB „BS Chemical“ – įmonė  vykdanti  pramoninės  chemijos  gamybos  veiklą,  gaminanti profesionalias plovimo priemones, užtikrinančias  aukščiausius  tarptautinius standartus atitinkančią produktų kokybę,  pramonei   planuoja  investuoti į gamybos  įrengimus,  kurių  pagalba  bus  gaminama  ekologiškesnė  produkcija – profesionalios  plovimo  priemonės  bei  pradėta  gaminti ekologiška produkcija , taip pat skirta ir buičiai.

 Įmonės projekto „UAB "BS Chemical" technologinių ekoinovacijų diegimo projektas“ tikslas -   modernių   įrengimų technologinių  ekoinovacijų  įsigijimas,  t. y.  investicijos į švaresnės  gamybos inovacijas,  taikant  išteklių naudojimo ir taršos  prevencijos metodus,  kuriant apgalvotus ir unikalius, sistemiškai  pritaikytus kiekvienam klientui taikomosios  chemijos sprendimus. 

Trečioji įmonė, pasirašiusi sutartį - UAB „Stigma" įkurta 1990 metais ir šiuo metu  viena didžiausių plastikinių ir guminių gaminių gamybos įmonių Lietuvoje.

Ilgametė patirtis su klientais, moderni kompiuterizuota įranga ir didelės kompetencijos specialistai užtikrina ypač aukštą šių plastmasės gaminių kokybę. Pagrindinė UAB „Stigma“ veikla yra plastmasinių ir guminių gaminių liejimas įpurškimo būdu bei naudojant suspaustas azoto dujas.

Įmonės atstovai supranta, jog siekiant išlaikyti rinkos lyderio pozicijas, privalu augti, keistis ir tobulėti. UAB „Stigma“ norėdama  taupyti gamtos išteklius, planuoja gamybiniame procese susidarantį plastiko broką perdirbti į granules ir šias granules vėl grąžinti į gamybinį procesą.


Komunikacijos skyrius:
(85)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.