spalio
24

UAB „The Magic“ eksporto rezultatai matomi šiandien

Demonstracinė reklama tarptautinėse parodose – turbūt pats efektyviausias būdas būti pastebėtam. Tokio pobūdžio renginiuose susipina visi skatinamieji elementai: reklama, ryšiai su visuomene, pardavimo skatinimas bei asmeninis pardavimas. Įmonės, teikiančios šias paslaugas ir planuojančios jas taip pat ir eksportuoti, vis dažniau jaučia būtinybę pristatyti savo produkciją užsienio šalyse vykstančiose parodose. Produkcijos pristatymui tarptautinėse parodose skirta Europos Sąjungos (ES) finansavimo priemonė „Naujos galimybės LT“, kurią administruoja Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA).

Pagal šią priemonę 2017 m. pavasarį prodiuserinė video gamybos studija UAB „The Magic“ baigė įgyvendinti projektą „UAB „The Magic“ eksporto rinkų plėtra“, į kurį buvo investuota 11,6 tūkst. Europos regioninės plėtros fondų lėšų.

Įgyvendindama projektą bendrovė visą savo dėmesį skyrė demonstracinei reklamai užsienyje, reprezentacinėms kelionėms, kurių metų buvo aplankytos Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių parodos. Tai leido užmegzti naudingus kontaktus, pristatyti teikiamas paslaugas ir jau turimą, Lietuvoje sukurtą reklamos produkciją.

UAB „The Magic“ eksportas 2017 m. išaugo net 30 proc. Įmonės direktoriaus teigimu, „The Magic“ šiuo metu dirba su Europos ir Skandinavijos klientais, tačiau vien artimais kaimynais neapsiriboja: šiuo metu savo veiklą pristatinėja ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinkai.

Įmonė siūlo visapusišką pagalbą ieškant tinkamos lokacijos, ją įrengiant, dekoruojant, aprūpinant filmavimo aikštelę reikalingomis kameromis, apšvietimu bei organizuojant aptarnaujantį personalą. Lietuva tampa vis patrauklesnė reklamos užsakovams – iš užsienio atvykstančioms įmonėms bei klientams, kurie ieško tinkamos erdvės bei kokybiškos technikos geresnėmis kainomis.

„Mūsų darbo specifika išsiskiria tuo, kad parduodame ne kažkokį konkretų produktą, o santykį – čia viską lemia asmeninis ryšys, kaip jį užmezgi ir kokį sukuri. Būtent parodos suteikė galimybę šiuos ryšius užmegzti, per vienus kontaktus surasti kitus. Parodėme save ir, žinoma, pamatėme kitus, juk tokiose vietose susirenka šios srities profesionalai“, – teigia įmonės UAB „The Magic“ vadovas.

Akivaizdu, kad tarptautinių parodų metu sustiprinti ryšiai, efektyvi komunikacija visais įmanomais šaltiniais atneša įmonėms didelę naudą ateityje.

Ūkio ministerijos duomenimis, 2018 m. IV ketvirtį planuojama paskelbti dar vieną kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“.


Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
El.p.: [email protected]
Tel. nr: (8 5) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.