kovo
02

Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai

Šiemet jau dešimtą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais įvertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos skatinančios verslumą, palankų verslo sąlygų kūrimą ir įkvepiančias verslininkus.
Ūkio ministerija skelbia 2016 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinę atranką ir kviečia teiki paraiškas, kuriose būtų pristatytos bent dvejus metus įgyvendintos ar įgyvendinamos verslumą skatinančios iniciatyvos.
Konkurse gali dalyvauti nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei kiti juridiniai asmenys, vykdantys viešojo ir privataus sektorių partnerystės iniciatyvos tarp valdžios įstaigų ir verslo, mokslo programų ir verslo organizacijų. Paraišką galima teikti vienai iš šių nominacijų:
  1. Verslumo dvasios skatinimas.
  2. Investicijos į verslumo įgūdžius.
  3. Verslo aplinkos gerinimas
  4. Verslo tarptautinės plėtros skatinimas.
  5. „Žalųjų“ rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas.
  6. Atsakingas verslas.
Du nacionalinę atranką laimėję projektai iš skirtingų nominacijų bus pristatyti antrajam etapui – Europos Komisijos vertinimui. Nacionalinę atranką laimėjusių organizacijų atstovai taip pat bus pakviesti nemokamai dalyvauti „Mažų ir vidutinių įmonių  asamblėjoje“ ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kuri vyks šių metų lapkričio 24 d. Bratislavoje.

Paraiškas el. paštu [email protected]  galima teikti iki 2016 m. gegužės 9 d.
Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti www.ukmin.lt .Komunikacijos skyrius:
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.