sausio
27

Verslo augimo formulei atrasti organizuojamos LVPA ir „Verslo žinių“ dirbtuvės

Lietuvos verslo paramos agentūra, bendradarbiaudama su „Verslo žiniomis“, kviečia į sausio 29 d. 9.00 val. ISM Inovacijų bazėje, Arklių g. 18, Vilniuje vyksiančias verslo dirbtuves „Verslo auginimo formulė“. Dirbtuvių tikslas – suteikti koncentruotą, tikslingą informaciją apie verslo finansavimo galimybes ir supažindinti auditoriją su geriausiomis verslo plėtros praktikomis. 

Verslo dirbtuvių metu Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys pristatys ES investicijų galimybes ir ateities perspektyvas. Agentūros vadovas aptars šiuo metu paskelbtas ES investicijų priemones „InoConnect“ dalyvavimui tarptautinėse MTEPI iniciatyvose, „Eksperimentas“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros vystymui, „Eco-inovacijos LT“ netechnologinių ekoinovacijų diegimui, „Dizainas LT“ inovatyvių produktų ir paslaugų dizainui, „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ atsinaujinančių energijos išteklių gamybos pramonėje didinimui ir „Skaitmeniniai inovacijų centrai“ klasterių plėtrai Lietuvoje. Pranešimo metu taip pat bus pristatyta naujausia informacija apie numatomus skelbti kvietimus teikti paraiškas pagal priemonę „Eco-inovacijos LT+“, kuria siekiama paskatinti įmones diegti technologines ekoinovacijas, mažinančias neigiamą klimato kaitą ir šiltnamio efekto padarinius, ir „Pramonės skaitmeninimas“, skirtą technologiniams auditams, padedantiems įmonėms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas.

Dirbtuvėse pranešimus taip pat skaitys Rolandas Sereika, UAB „Deeper” pardavimų ir rinkodaros vadovas, Linas Armalys, „Noviti finance“ vadovas ir Inga Tribuišienė, UAB „Burbuliukas ir Co" plėtros vadovė, salotų baro „Fresh Post” įkūrėja.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.