kovo
26

„InoConnect“

Kvietimo pradžia: 2018 m. kovo 26 d.

Kvietimas atnaujintas: 2020 m. sausio 22 d.
 
Kvietimo pabaiga: 2020 m. lapkričio 30 d. Terminas pratęsiamas iki 2021 m. kovo 31 d. Terminas pratęsiamas iki 2021 m. balandžio 30 d.
 
Kvietimo biudžetas: 1 448 100 Eur. 
 
Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas: 10 000 Eur.

Atrankos būdas: tęstinė projektų atranka.
 
Tinkamas pareiškėjas:
- privatieji juridiniai asmenys, atitinkantys Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2017 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. 4-128 patvirtinto „2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo“ (toliau – Aprašas) Aprašo 16.3 ir 16.4 papunkčiuose nurodytus specialiuosius projektų atrankos kriterijus;
- mokslo ir technologijų parkai ir (arba) klasterių koordinatoriai, atitinkantys Aprašo 16.3 ir 16.4 papunkčiuose nurodytus specialiuosius projektų atrankos kriterijus.
 
Kvietimo tikslas: skatinti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per Europos įmonių tinklą  (tolau – EĮT) ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (toliau – MTEPI) iniciatyvose ir užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais, ir taip Lietuvos Respublikoje didinti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) išlaidas, MTEP paslaugų eksportą ir pritraukti užsienio investicijų.
 
Finansuojamos veiklos: dalyvavimas tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginiuose. Tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EĮT organizacijos, renginių sąrašas pateikiamas Europos Komisijos interneto svetainėje.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: tinkamomis finansuoti išlaidomis yra laikomos projektą vykdančio personalo (įmonių darbuotojų) darbo užmokesčio ir komandiruočių (kelionės, apgyvendinimo ir dienpinigių) išlaidos.    
 
Paraiškų pateikimo būdai: 
Paraiškų teikimo tvarka: paraiška kartu su Projektų finansavimo sąlygų aprašo 49 punkte nurodytais priedais teikiama įgyvendinančiajai institucijai per Duomenų mainų svetainę (DMS).  
 
Jei laikinai bus neužtikrinamos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negalės pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, LVPA paraiškų pateikimo terminą pratęs 7 dienų laikotarpiui ir (arba) sudarys galimybę paraiškas ar jų priedus pateikti kitu būdu ir apie tai paskelbs svetainėje www.esinvesticijos.lt.
 
Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2021-04-30 24.00 val
 
Konsultuojama dėl paraiškų teikimo per DMS iki 2021-04-30 15.45 val.
 
Informaciją, kaip teikti paraiškas per DMS, rasite ČIA.
 

Dokumentų sąrašas:
1. Projektų finansavimo sąlygų aprašas (nauja redakcija 2021-04-16).
2. Paraiškos formą prašome atsisiųsti iš Duomenų mainų svetainės (DMS). Kartu su paraiška turi būti pridedamas ir įgaliojimas.
Iš dalies užpildyta paraiškos forma (pavyzdys).
 Infografikas, kaip užpildyti paraišką.

3. Informacija, reikalinga projekto atitikčiai projektų atrankos kriterijams įvertinti (4 priedas). 

4. Inovacijų raidos (sumaniosios specializacijos) prioritetų įgyvendinimo programa.

5. „Vienos įmonės“ deklaracija.

6. Europos įmonių tinklo renginių sąrašas.

7. Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės.  

8. Pažyma dėl trumpalaikių išvykų išlaidų apskaičiavimo taikant fiksuotuosius įkainius (FĮ-010-02).

9. Pažyma dėl projekto vykdančiojo personalo darbo užmokesčio priskaitymo taikant fiksuotuosius įkainius (FĮ-030-02). 

10. Įnašo šaltinių užtikrinimo vertinimo metodika.


Užduoti klausimai ir atsakymai:
 

Konsultacijos:
Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
El . p. [email protected], tel. 8 682 81 377.

Dėl paraiškų pateikimo per DMS (techniniais klausimais) 7.30–16.00 val.:
El. p. [email protected], tel. 8 682 84182.Informacija atnaujinta 2021 m. balandžio 16 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.