lapkričio
08

Praktinis seminaras „Finansininko valanda“.

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia projektų finansininkus į individualizuotų konsultacijų renginį „Finansininko valanda“,  kuris vyks lapkričio 8 d. 9.00–12.00 val. viešojoje įstaigoje Lietuvos verslo paramos agentūroje, Savanorių pr. 28, Vilniuje.
 
Praktiniame seminare bus pristatytos projektų finansų administravimo temos, aptarti aktualūs projektų išlaidų tinkamumo klausimai, vyks individualūs mokymai ir konsultacijos.

Konsultacijos vyks atskirose - mokslo ir inovacijų projektų, verslo projektų bei energetikos projektų – grupėse. Skiltyje „Klausimai“ prašome registruojantis nurodyti, kurios srities projektą įgyvendinate.

Darbas bus organizuojamas dirbtuvių principu, todėl rekomenduojama iš anksto pasiruošti klausimus ir į renginį atsinešti kompiuterį. Aktualius klausimus siūlome pateikti iš anksto registracijos formoje.

Pasibaigus pagrindinei renginio daliai LVPA projektų finansininkai teiks individualias konsultacijas konkrečių projektų administravimo klausimais.
 
Renginio programą galite skaityti čia.
 
Seminaras nebus transliuojamas internetu.
 
Pastaba: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti PAVARDĘ, tuomet vardą, nes dalyvių sąrašai sudaromi abėcėlės tvarka). Iš vieno kompiuterio registruokite tik vieną žmogų (kitaip sistema neišsaugo duomenų).
 
Kilus klausimams dėl renginio maloniai kviečiame kreiptis: [email protected]
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.