gegužės
23

Verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“

AUDITORIJA UŽPILDYTA, KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR KONFERENCIJĄ STEBĖTI INTERNETU TAI NURODANT REGISTRACIJOS FORMO

 
Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia atnaujinti žinias apie mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) politiką, jos įgyvendinimo eigą ir planuojamus rezultatus Lietuvoje, įgauti praktinių žinių, kaip efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti MTEPI projektus.
 
2018 m. gegužės 23 d., bendradarbystės erdvėje „Rise Vilnius“ vyks verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“. Renginio programą kviečiame peržiūrėti čia. 
 
Konferencijos metu bus pristatyti inovacijų reformos prioritetai, verslo eksperimentinės plėtros politikos įgyvendinimo eiga ir planai, aptartas inovatyvius produktus kuriančių mokslo ir verslo projektų rengimas ir įgyvendinimo gairės, turinys, geroji praktika, pristatytos ES investicijų MTEPI priemonės 2018 m. 
 
Konferencija aktuali MTEPI veiklas planuojančioms, vykdančioms įmonėms, konsultantams, mokslo ir studijų institucijoms, asociacijų atstovams, aukštos kvalifikacijos tyrėjams, visiems susidomėjusiem MTEPI projektų tematika. 
 
Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas.
 
Konferencija taip pat bus tiesiogiai transliuojama ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda. 
 
Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. p. [email protected]
 

Registruotis į renginį

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.