Teikiantiems paraiškas

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra 2014-2020 m. laikotarpiu administruoja Europos Sąjungos investicijas, skirtas verslo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEPI), energetikos sektoriams. 

Investicijos yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir Sanglaudos fondo lėšų pagal Europos Sąjungos investicijų veiksmų programą. 

Skiltyje „Teikiantiems paraiškas‟ kviečiame stebėti informaciją apie kvietimų teikti paraiškas planus, taip pat galiojančius, planuojamus ir pasibaigusius konkursinius kvietimus teikti paraiškas, valstybės ir regioniniu būdu sudarytus projektų sąrašus. 

Visiems pareiškėjams aktuali Įnašo šaltinių užtikrinimo vertinimo metodika ir per fizinius asmenis susijusių/partnerinių įmonių vertinimo atmintinė.

Kilo klausimų, susisiekite - [email protected].Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 13 d. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.