gegužės
10

„Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ Nr. 4

Bendra informacija:
Kvietimo pradžia: 2018 m. gegužės 10 d.
 
Kvietimo pabaiga: 2018 m. liepos 10 d.

Kvietimo biudžetas:  4 723 355 Eur. 
 
Didžiausia finansavimo suma:  3  000 000 Eur.

Atrankos būdas: projektų konkursas vienu etapu.
 
Tinkamas pareiškėjas: šilumos tiekėjai, vykdantys šilumos tiekimo veiklą. Partneriai negalimi.

Kvietimo tikslas: sumažinti šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, pirminės energijos poreikį, padidinti šilumos perdavimo patikimumą vartotojams.
 
Finansuojamos veiklos: šilumos tiekimo tinklų plėtra. Remiama veikla apima naujų šilumos tiekimo tinklų klojimą naujose trasose, išplečiant ir apjungiant centralizuoto šilumos ir vėsumos tiekimo sistemas, atliekant šilumos tiekimo tinklų sužiedinimą, kai prijungiami nauji šilumos vartotojai prie šilumos tiekimo tinklų.
 
Kvietimo tinkamos išlaidos: 1. trečioji išlaidų kategorija „Statyba, rekonstravimas, remontas ir kiti darbai“ – statybos, rekonstravimo ir remonto darbai, tiesiogiai susiję su Aprašo 9 punkte nurodytomis remiamomis veiklomis;
2. trečioji išlaidų kategorija „Statyba, rekonstravimas, remontas ir kiti darbai“ – projektavimo ir inžinerinės paslaugos, techninės priežiūros ir projekto vykdymo priežiūros, ekspertizių paslaugos, tiesiogiai susijusios su Aprašo 9 punkte nurodytomis remiamomis veiklomis;
3. šeštoji išlaidų kategorija „Informavimas apie projektą“ – išlaidos privalomiems informavimo apie projektą veiksmams. Šios išlaidos gali būti priskirtos ir kitoms projekto biudžeto išlaidų kategorijoms, jei su privalomo informavimo apie projektą priemonėmis susiję darbai ar paslaugos perkamos kartu su kitais darbais ar paslaugomis (pavyzdžiui, jei perkant statybos darbus kartu perkamas informacinių stendų įrengimas).
 
Paraiškų pateikimo būdai: paraiška kartu su Aprašo 58 punkte nurodytais priedais teikiama įgyvendinančiajai institucijai per DMS. Aprašo 58.1 papunktyje nurodyti dokumentai įgyvendinančiajai institucijai gali būti teikiami popierinėje laikmenoje arba elektroninėje laikmenoje su lydraščiu, kuriame nurodomi dokumentų pavadinimai ir datos.

Jei laikinai bus neužtikrinamos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negalės pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, LVPA paraiškų pateikimo terminą pratęs 7 dienų laikotarpiui ir (arba) sudarys galimybę paraiškas ar jų priedus pateikti kitu būdu ir apie tai paskelbs svetainėje www.esinvesticijos.lt.
 
Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2018 m. liepos 10 d. 16:00 val.
 
Informaciją, kaip teikti paraiškas per DMS, rasite čia

Dokumentai:
1. Kvietimo skelbimas. 

2. Projekto finansavimo sąlygų aprašas Nr. 2 (2018-05-03 pakeitimas). 
     Priedai:
     Informacija apie gautą valstybės pagalbą (4 priedas).
     Informacija apie vastybės pagalbą projektui (5 priedas).
     Išaiškinimas dėl papildomo vamzdžio nutiesimo šalia trasos

3. Paraiškos forma.

4. Veiksmų programos stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašas.

5. Nacionalinių stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašas.

6. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2012/27/ES dėl energijos vartojimo efektyvumo

7. Bendrasis bendrosios išimties reglamentas.

8. Šilumos kainų nustatymo metodika.
 

Paraiškų teikimas per Duomenų mainų sistemą (DMS):
1. Paraiškų teikimas per DMS (skaidrės). Vaizdo įrašas.

2.
Dažniausiai užduodami klausimai dėl DMS. 

3.
Įgaliojimo pavyzdys. 

4.
Aktuali Ryšių reguliavimo tarnybos informacija. 

Seminaro pareiškėjams (2018-06-18) skaidrės:
Priemonės pristatymas ir valstybės pagalbos reikalavimai.

Konsultacijos:
Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411.

LVPA Energetikos projektų skyriaus vyresnioji projektų vadovė Sigita Žilinskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5)  268 7429. 
 
Bendraisiais klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091.
 
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Šušienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866.


Informacija atnaujinta 2018 m. birželio 19 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.